דף הבית » #1 לירון אלרועי | Liron Elroey

#1 לירון אלרועי | Liron Elroey

צלמת: שרון גלזברג  Sharon Glazberg

  1. מה רצית להיות?

החלומות שלי השתנו עם השנים.. כשהייתי ממש קטנה חלמתי להיות מפורסמת.. עכשיו אני  שומעת את הבת שלי אומרת לי את זה על עצמה, ואני נזכרת.. רציתי שכולם יראו אותי. חשבתי שאני יפה, היו לי כל מיני אמיתות על עצמי, וזה לקח דווקא למקומות של חוסר בטחון.

בגיל 12 החלום השתנה, באותו זמן רקדתי באופן מקצועי, רציתי להיות משהו רציני בתחום של הריקוד. הלכתי עם זה עד הסוף, רקדתי על פויינט, אבל זה היה חלום לא בריא. התחילו לי במקביל הפרעות אכילה קשות, ובגיל 18 הפסקתי לרקוד, וזה מעולה שהפסקתי.

  1. מה את עושה עכשיו?

חיה את החלום מגיל 22. ישבתי עם אספי בתאילנד, במסעדה בקופנגן. היינו זוג רווק וחלמתי על בית במושב, עם סטודיו ליוגה ליד הבית וילדים. אני ממש זוכרת שאמרתי את זה, שכתבתי את זה במחברת, (את החיים שלי מלווות המחברות האלה..) זה ממש היה חלום מוגדר, והיום זה בדיוק איך שאני חיה כבר כמה שנים, אבל הגיע הזמן לחלום הבא

  1. מה החלום הבא?

אחרי שקראתי על, כתבתי לך שפעם הייתי מלכת החלומות ובשנים האחרונות הפסקתי, הלכתי עם החלום של אסף והייתי שם, העיסוק הגדול סביב הילדים, גם היה לי מאד נוח שהשגתי את מה שרציתי, ודווקא בחודש האחרון משהו נפתח.

ערב אחד הייתה לי הבנה מאד חזקה, בריאה, שהולך להיות לי מקום בשותפות עם אחותי. יהיה בו מקום ליוגה, כמה מקומות, חדרי טיפול, שזה מה שאחותי עושה ועכשיו היא גם מטפלת דרך אוכל, ומטבח מגניב עם שולחן אבירים ענק, ששם נעשה סדנאות אוכל, כמו שהתחלנו לעשות בחודש האחרון. הכל יחד.

אני מתחילה לבשל את זה טוב, כבר מסתכלת על נכסים ומרגישה שכן, עכשיו זה הזמן. אני כבר צריכה לגדול והחלום הזה מאד מרגש אותי, אני רואה אותו, אני רואה שזה יקרה.

***

What did you want to be when you grow up

My dreams have changed over the years – when I was very young I wanted to be famous. Now I hear my daughter saying the same about herself and I remember … I wanted everyone to see me. I thought I was beautiful, I had all sorts of convictions about myself, and it took me to places of insecurity.

When I was 12 my dream changed, at the time I was dancing professionally, I wanted to be someone big in the dance field, I went all the way, I danced “En Pointe”, but it wasn’t a healthy dream – at that time I started having some serious eating disorders, and at 18 I stopped dancing. It’s great that I stopped.

What do you do now

I live the dream I had when I was 22. I sat next to Asafi in a Restaurant in Kopangan in Thailand, we were a single couple and I dreamt of a home in a Moshav, with a Yoga studio next to the house and children. I actually remember saying that and writing it in a notebook. These notebooks have accompanied me my entire life… That was a very defined dream, and it is exactly how I live my life today, but the time for the next dream has come.

What is the next dream

After reading about your dream, I wrote and told you that I used to be the queen of dreams, and that in the last few years I stopped. I followed Asaf’s dream and was there, I was comfortable, having achieved what I wanted, and was busy with the kids. But in the last month, something reopened. One evening I had a very strong, healthy understanding that I will have a place, in partnership with my sister. It will have a space for Yoga, several spaces, therapy rooms, for what my sister does, she now also treats people through food, and a cool kitchen with a great big knights table, where we will have the workshops which we started this past month. All together.

I’m starting to cook it up, looking at properties and feeling that yes, now’s the time. I need to grow and this dream really excites me. I see it, and know it’s going to happen.

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים