דף הבית » ו' . בת 31, חד הורית, 2 ילדים

ו' . בת 31, חד הורית, 2 ילדים

מה רצית להיות כשהיית קטנה? אני לא יכולה לזכור מה רציתי לעשות. הייתי ילדה שקטה ומאד ביישנית. הראש עבד כל הזמן. קראתי הרבה ספרים, בעיקר על איך להסתדר בחיים. רציתי שיהיה לי בית וילדים. חיים טובים.

מה את רוצה לעשות היום? אני רוצה כמה דברים. אני רוצה להיות נהגת משאית. זה היה חלום שלי כבר הרבה זמן, אני לא יודעת למה אני רוצה כזה כלי רכב גדול, אבל זה ממש חלום. בעבר רציתי ללכת ללמוד את זה, ואחים שלי לא הסכימו. עכשיו אני שוב מבררת לגבי הרשמה ללימודי נהיגה.

אני גם רוצה ללמוד טיפול באמנות לילדים קטנים. אני זוכרת את המורה שלי ואני רוצה להיות כמוה. אני טובה עם ילדים, מבינה אותם ויודעת איך להתנהג איתם. אישה שאני עובדת אצלה במשק בית, אמרה לי שאני צריכה להתקדם בחיים. היא מעודדת אותי ללמוד ועכשיו נרשמתי ללימודי טיפול באמנות במכללה.

מה החלום שלך? לטייל בעולם עם הילדים שלי. אני מאד רוצה לקחת אותם אולי למצרים או טורקיה, אבל אסור לי לצאת איתם מהארץ.

W 31 year-old, single parent, mother of two

1. What did you want to be when you were a child?

I can't remember. I was a very quiet and shy child. I was in my head most of the time. I read many books, especially about how to manage in life. I wanted to have a home and kids; a good life.

2. What would you like to do today?

I want a few things. I want to be a truck driver. It's been my dream for a long time now. I don't know why I want to drive such a big vehicle, but it's an actual dream. In the past, I wanted to get a license but my brothers wouldn't allow it. Recently, I started looking into it again.

I also want to study Art Therapy for children. I remember my teacher, and want to be like her. I'm good with kids, I understand them, and know how to treat them.

A woman I've been working for as a housekeeper told me I should do more in life. She's been encouraging me to study, and now I've enrolled to an Art Therapy program in college.

3. What is your dream?

I want to travel the world with my kids. I really want to take them to Egypt, or maybe Turkey, but I'm not allowed to leave the country with them.
אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים