תקנון שימוש

סקירה כללית

אתר זה מופעל על ידי ענת אור מגל. לאורך האתר, המונחים "אנחנו", "אותנו" ו "שלנו" מתייחסים אל ענת אור מגל. ענת אור מגל מציעה אתר זה, כולל כל המידע, הכלים והשירותים המופיעים באתר זה עבורך, המשתמש, מותנה בקבלתך את כל התנאים, התנאים, המדיניות וההודעות המפורטים כאן.

על ידי ביקור באתר שלנו ו / או ברכישת משהו מאיתנו, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים וההגבלות הבאים ("תנאי השירות", "תנאים")

אנא קרא בעיון את התנאים וההגבלות לפני הכניסה לאתר שלנו או באמצעותו. על ידי גישה או שימוש בכל חלק של האתר, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים ולהגבלות אלה. אם אינך מסכים לכל התנאים וההגבלות של הסכם זה, אינך רשאי לגשת לאתר או להשתמש בשירותים כלשהם. אם התנאים וההגבלות האלה נחשבים להצעה, הקבלה מוגבלת במפורש לתנאים והגבלות אלה.

סעיף 1 – תנאי חנות מקוונת

על ידי הסכמתך לתנאים ולהגבלות אלה, את.ה מצהיר כי הנך בגיר וכי כרטיס האשראי המחויב הוא על שמך.
הרכישה באתר מוצרים מגיל 18 ומעלה.
אין להעביר וירוסים או כל קוד בעל אופי הרסני.
הפרה או הפרה של אחד מהתנאים יגרום להפסקה מיידית של השירותים שלך.

תנאים כלליים
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לשירות למישהו מכל סיבה שהיא בכל עת.
את.ה מבין.ה שהתוכן שלך (לא כולל פרטי כרטיס אשראי), עשוי להיות מועבר ללא הצפנה ולכלול (א) שידורים ברשתות שונות; וכן) ב (שינויים כדי להתאים ולהסתגל לדרישות הטכניות של חיבור רשתות או התקנים. פרטי כרטיס האשראי מוצפנים תמיד במהלך ההעברה ברשתות.
הנכם מסכימים לא לשכפל, להעתיק, למכור, כל חלק של השירות, את השימוש בשירות, או את הגישה לשירות או כל מגע באתר באמצעותו ניתן השירות, ללא קבלת אישור מפורש מאתנו .
הכותרות המשמשות בהסכם זה נכללות לנוחות בלבד ולא יגבילו או ישפיעו על תנאים אלה.

פרק – 3 דיוק, שלמות וזמניות של מידע

אנחנו לא אחראים אם המידע זמין באתר זה אינו מדויק, שלם או נוכחי. החומר באתר זה מסופק למידע כללי בלבד ואין להסתמך עליו או לשמש כבסיס היחיד לקבלת החלטות ללא התייעצות עם מקורות מידע ראשוניים, מדויקים יותר, מלאים יותר או מעודכנים יותר. כל הסתמכות על החומר באתר זה היא על אחריותך בלבד.
אתר זה עשוי להכיל מידע היסטורי מסוים. מידע היסטורי, בהכרח, אינו שוטף והוא מסופק רק עבור ההפניה שלך. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את התוכן של אתר זה בכל עת, אך אין לנו כל מחויבות לעדכן כל מידע באתר שלנו. אתה מסכים כי באחריותך לפקח על שינויים באתר שלנו.

פרק 4 – שינויים בשירות ובמחירים
המחירים של המוצרים שלנו כפופים לשינוי ללא הודעה מוקדמת.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות בכל עת לשנות או להפסיק את השירות (או כל חלק או תוכן ממנו) ללא הודעה מוקדמת בכל עת.
לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו בגין כל שינוי, שינוי במחיר, השעיה או הפסקה של השירות.

פרק 5 – מוצרים
מוצרים או שירותים מסוימים עשויים להיות זמינים באופן בלעדי באינטרנט דרך האתר. למוצרים או לשירותים אלה עשויים להיות כמויות מוגבלות והם כפופים להחזרה או להחלפה בלבד בהתאם למדיניות ההחזרות שלנו.
עשינו כל מאמץ להציג במדויק ככל האפשר את הצבעים והתמונות של המוצרים שלנו המופיעים בחנות. אנחנו לא יכולים להבטיח כי צג המחשב של המסך של כל צבע יהיה מדויק.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, אך אינם מחויבים, להגביל את המכירות של המוצרים או השירותים שלנו לכל אדם, אזור גיאוגרפי או תחום שיפוט. אנו עשויים לממש את הזכות הזו על בסיס כל מקרה לגופו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את הכמויות של כל המוצרים שאנו מציעים. כל התיאורים של מוצרים או תמחור מוצרים ניתנים לשינוי בכל עת ללא הודעה מוקדמת, על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק למכור כל מוצר בכל עת.
איננו מתחייבים כי האיכות של כל המוצרים והשירותים

חלק 6 – דיוק פרטי החשבונות וחשבונות

את.ה מסכימ.ה לספק את פרטי הרכש והחשבון הנוכחיים, המלאים והמדויקים עבור כל הרכישות שבוצעו בחנות שלנו. אתה מסכים לעדכן במהירות את החשבון שלך ומידע אחר, כולל כתובת האימייל שלך ומספרי כרטיסי האשראי ומועדי התפוגה, כדי שנוכל להשלים את העסקאות שלך וליצור איתך קשר לפי הצורך.

לפרטים נוספים, עיינו במדיניות ההחזרים שלנו.

חלק 7 – מדיניות אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו ללקוח עד 21 ימי עסקים ממועד הרכישה. ישנה אפשרות לאיסוף עצמי או בתוספת תשלום משלוח עד בי הלקוח.
האתר לא ישא באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע"י צד ג' אשר מושפע מכוח עליון ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או אי מענה מצד הלקוח לתיאום המשלוח.
• במקרים בהם בעלת האתר לא תוכל לספק את ההזמנה הודעה על כך תימסר למזמינים.
• אספקת המוצרים כפופה לזמינותם במלאי.

הצהרת פרטיות
—-
חלק 1 – מה אנו עושים עם המידע שלך?

כאשר אתה רוכש משהו מהחנות שלנו, כחלק מתהליך הקנייה והמכירה, אנו אוספים את המידע האישי שאתה נותן לנו, כגון שמך, כתובתך וכתובת הדוא"ל שלך.
כאשר אתה גולש בחנות שלנו, אנו מקבלים באופן אוטומטי את כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) של המחשב שלך כדי לספק לנו מידע המסייע לנו ללמוד על הדפדפן ומערכת ההפעלה שלך.
שיווק בדוא"ל (אם רלוונטי): ברשותך, אנו עשויים לשלוח לך הודעות דוא"ל על החנות שלנו, מוצרים חדשים ועדכונים אחרים.

חלק 2 – הסכמה
איך אנחנו מקבלים את הסכמתך?
כאשר אתה מספק לנו פרטים אישיים כדי להשלים עסקה, אמת את כרטיס האשראי שלך, בצע הזמנה, ארגן משלוח או החזר רכישה, אנו רומזים שאתה מסכים לאיסוף שלנו ולהשתמש בה מסיבה ספציפית זו בלבד.
אם אנו מבקשים את הפרטים האישיים שלך מסיבה משנית, כמו שיווק, אנו נשאל אותך ישירות על הסכמתך המפורשת, או תספק לך הזדמנות לומר לא.

כיצד אתה יכולה לבטל את הסכמתך?
אם לאחר שתצטרף, תשנה את דעתך, תוכל לבטל את הסכמתך ליצור אתך קשר, להמשך איסוף המידע, השימוש בו או גילויו, בכל עת, על-ידי פנייה אלינו בכתובת

[email protected] ןלוודא שקיבלנו את הודעתך.

חלק 3 – גילוי
אנו עשויים לחשוף את הפרטים האישיים שלך אם אנו נדרשים על פי חוק לעשות כן או אם אתה מפר את התנאים וההגבלות שלנו.

חלק 4 – הופעה
הנתונים מאוחסנים באמצעות אחסון נתונים של וורדפרס. הם מאחסנים את הנתונים שלך בשרת מאובטח מאחורי חומת אש.

תַשְׁלוּם:
אם תבחר שער תשלום ישיר כדי להשלים את הרכישה, ולאחר מכן משולם מאחסן את נתוני כרטיס האשראי שלך. היא מוצפנת באמצעות תקן אבטחת תעשיה של כרטיס תשלום (PCI-DSS). נתוני העסקה שלך מאוחסנים רק כל עוד יש צורך להשלים את עסקת הרכישה שלך. לאחר מכן, פרטי העסקה שלך נמחקים.
כל שערי התשלום הישירים עומדים בסטנדרטים שנקבעו על ידי PCI-DSS כפי שנוהלו על ידי PCI Security Standards Council, שהוא מאמץ משותף של מותגים כמו ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס וגילוי.
דרישות PCI-DSS מסייעות להבטיח את הטיפול המאובטח של פרטי כרטיס האשראי על ידי החנות שלנו וספקי השירות שלה.
לקבלת מידע נוסף, מומלץ גם לקרוא את התנאים וההגבלות של משולם

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים