דף הבית » ז'. אלמנה, ארבעה ילדים

ז'. אלמנה, ארבעה ילדים

מה רצית להיות כשהיית קטנה? גדלתי במשפחה מאד דתית. לא היו הרבה דברים שחלמתי עליהם. אולי שיהיה לי בית ומשפחה. באמת היה לי. זכיתי בבעל אוהב ובארבעה ילדים, אבל זה נגמר לפני שנה כשהוא פתאום מת. אני מתאבלת עליו. קשה גם לילדים. תודה לאל יש לי את הילדים.

מה את רוצה לעשות היום? אחרי שהתחתנתי רציתי לסיים את הלימודים האקדמאיים. למדתי ניהול מערכות בריאות, להיות מזכירה רפואית. רציתי לבחור במקצוע שיש לו ביקוש ועבודה שמכניסה כסף, לא סתם. בעלי תמך בי ונתן לי ללמוד. למדתי וחזרתי מאוחר בלילה, אבל בסוף הפסקתי. אחרי מה שקרה לי, אני רק רוצה שהילדים יהיו בריאים. אני רוצה שהבן הבכור שלי יהיה מהנדס. אני לא יודעת למה, אבל זה מאד חשוב לי ואני כל הזמן לוחצת עליו מאד שילמד טוב.

מה החלום שלך? החלום שלי זה לפתוח יום אחד עסק, בית קפה בג'סר. אני רוצה שהוא יהיה בבניין, בקומה האחרונה עם נוף לים. זה מה מקום שהוא בית חם עם אווירה טובה. אני אתפרסם בכפר כאישה הראשונה שיש לה בית קפה.

Z. Widow, mother of four

What did you want to be when you were a child? I grew up in a very religious family. There weren't many things I dreamed about, except maybe having a home and a family. And, I did. I had the good fortune of having a loving husband who gave me 4 beautiful children. But, that ended a year ago, with his sudden death. I morn him. The children are also having a hard time. Thank God I have my children.

What would you like to do today?

After I got married, I wanted to finish my academic studies. I was studying Health Systems Management; to be a medical secretary. I wanted a profession that's in demand with a good income, not just anything. My husband supported me while I studied. I'd go early and come back late at night, but in the end I quit. And, after what happened, all I want is for my kids to be healthy. I want my eldest to be an engineer. I don't know why, but it's very important for me, and I keep pushing him to do well in school.

What is your dream?

My dream is to open a business here in Jisr, a café. I want it to be on the top floor of a building, with sea view; a homey place with a good vibe. I'll be famous in the village as the first woman to own a café.


אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים