דף הבית » יום 340, נטע. אוהבת להיות בבית

יום 340, נטע. אוהבת להיות בבית

יום 340, נטע. אוהבת להיות בבית

כך נפגשנו: האמת שבא לי לספר על ה'כך נפגשנו’ של נטע שמשדכת לי לא מעט נשים בפרויקט. נטע ונויה מכירות מהפייסבוק. לילה אחד, רחוב צדדי בתל אביב, נויה רואה דמות מוכרת ושואולת אתנטע אם זו היא.. נטע קצת נבהלה מהזיהוי המפתיע, בטח שזה קורה מתחת לבית שלה..אבל אישרה את הזיהוי המהיר.

האמת שגם אני פוגשת את נטע באמצע הרחוב, מה שמסתבר אחרי רגע, כדבר מפתיע בפני עצמו.  ‘חכי רגע’, היא אומרת לי 'אני אתיישב על איזה ספסל ונדבר’ ואנחנו מתחילות:

באמצע מה תפסתי אותך?

אני בדרך לאסוף אריזות למוצרים שאני עושה. זה באמת מאד מאד יוצא דופן לתפוס אותי מחוץ לבית, אבל הייתי חייבת להביא אריזות למוצרים שאני מוכרת באינטרנט.

את לא אוהבת להיות בחוץ?

נוח לי בבית, תמיד הייתי כזאת. ביתי הוא מבצרי. אני אדם יוצר ושמח, ויש לי הרבה חברות שאני מוכנה שיבואו אליי 3 פעמים ביום, אבל לא לצאת. אם אני צריכה לצאת, נגיד לאיזו ארוחת ערב, אני אגיע כי אין לי ברירה, אבל מאותו רגע, הדבר שיעסיק אותי זה למצוא דרך ללכת..

מה לדעתך הסיבה?

אולי כי בעבר משכתי המון תשומת לב, אמנם חיובית, אבל הספיק לי. לא נהניתי ממנה, ואני מעדיפה להיות בין אנשים קרובים. בחוץ יש לי יש תחושה שאני תחת זכוכית מגדלת. אין לי שום בעיה עם הגיל או שום דבר בי, אני נראית טוב ומרגישה טוב, אבל זו מין תחושה שבוחנים אותי.

מה בכל זאת מוציא אותך החוצה?

אני אומנית, ועושה המון דברים. בשנתיים האחרונות מאד חזק לי הצילום. אני יוצאת רק כדי לצלם. אם הייתי יכולה לצלם מהבית, זה היה מצוין.. כשאני מסיימת לצלם אני רצה חזרה הביתה… גם כי אני סקרנית וחייבת להוריד באותו רגע את התמונות..

למה דווקא בשנתיים האחרונות?

בשנתיים האחרונות אני לא עובדת בעבודה מסודרת. תמיד הייתי עצמאית ועסקתי באמנות – עבדתי בטלוויזיה, בסרטים, פרסומות.. וגם הייתי בנחלת בנימין ומכרתי יצירות שלי, עד שנמאס לי לעבוד ברחוב, תמיד היה לי חם או קר מידי. הבנתי שזה כבר לא לגילי, אני בת 53  ואני מחפשת משהו אחר… וגם בשנה האחרונה גם התגרשתי, כך שזה עוד שינוי, שמביא איתו דברים.

מה יש בצילום שתופס אותך?

אני הולכת ברחוב ורק רואה תמונות, רואה הכל בתוך מסגרת, ואח"כ משחקת עם זה. למשל, אני רואה אנשים הולכים ויש צל על המדרכה, אני מצלמת ואח"כ הופכת את הצילום בצורה כזאת שהאנשים נעשים הצל, או אם אני מצלמת נחל זורם, אני מעמידה את הצילום על הצד וזה נראה כמו פס שאף אחד לא מבין מה זה. הנה, גם עכשיו צילמתי חתול הולך על המזגן בקומה שלישית..

מה החלום שלך?

להתפרנס מהצילום. אני גם מציירת, אבל אין לי חלומות להיות אמנית גדולה. אני רוצה להיות צלמת גדולה, ולהתפרנס מזה.

וכן, הייתה עוד שאלה לגבי שם המשפחה, אבל את התשובה אני משאירה במערכת..( :

נטע גוב, לאתר > לפליקר >

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים