דף הבית » #23 צ׳נגי 32 לונדון | Chenge 32 London

#23 צ׳נגי 32 לונדון | Chenge 32 London

  1. מאיפה את מגיעה?

אני גרה בווימבלדון, בלונדון. אני גננת בגן ילדים ויש לי שבוע חופש. ראיתי שיש טיסות זולות לתל אביב ופשוט באתי. לא הכרתי את המקום. קראתי קצת בלוגים וראיתי שזה מקום מגוון, פתוח ותרבותי. אנד סו פאר סו ג’וד.

  1. למה את מטיילת?

אני נשמה חופשית. אני נוסעת בכל פעם שאני יכולה. הייתי כמובן הרבה באירופה, אבל גם אמריקה ואסיה. רק בשנה האחרונה טיילתי לבד בקרואטיה, צרפת, איטליה וישראל. את כל הכסף שאני מרוויחה אני מוציאה על טיולים..

אני נוסעת לבד. אני אוהבת את העצמאות שלי, בלי לתת חשבון לאחרים. גם אם הייתי רוצה לנסוע עם חברים, הרבה מהם במקום אחר בחיים, התחתנו, ילדים. אני רוצה חופש אמיתי, לעשות חיים. בגן אני גם ככה כל הזמן דואגת לכולם.  

  1. מה היעד הבא?

פורטוגל. שמעתי שיש שם מסיבות טובות, תרבות מעניינת וחופים טובים. זה השילוש הקדוש שלי.

#23 Chenge | 32 | London

Where do you come from?

I live in Wimbledon, London. I'm a kindergarten teacher and I have one week holiday. I saw there were cheap flights to Tel Aviv and I just came. I didn't know it. I read a few blogs and saw it's a diverse, open and cultural place, and… so far so good.

Why do you travel?

I'm a free spirit. I travel whenever I can. Only last year I travelled alone in Croatia, France, Italy and Israel. All the money I make is spent on travelling.

What is your next destination?

Portugal. I heard they have good parties, interesting culture and good beaches; my Holy Trinity.

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים