דף הבית » #26 אהרון 25 אוסטרליה | Aharon 25 Australia

#26 אהרון 25 אוסטרליה | Aharon 25 Australia

 

  1. מאיפה אתה מגיע?

הגעתי מסידני, אני בחופשה עכשיו. אני עובד ב- 4 עבודות: בריסטה בבית קפה, מלמד ריקודים קובניים וסלסה, מאמן כדורסל לילדים יחד עם אחי, ומוכר תערובת צ׳אי מיוחדת. אני אוהב לעבוד בכמה עבודות ולא בעבודה אחת. פעם ניסיתי גם את זה. הייתי איש מכירות במשרה מלאה. מכרתי דרך הטלפון. זה היה מאד לא מוצלח – כל היום ישבתי במקום סגור, בתוך מיזוג. איבדתי את הקול שלי, קיבלתי ברונכיטיס וזה הזיק לבריאות הנפשית שלי.

  1. למה אתה מטייל?

התשובה הפשוטה היא כי אני רוצה הפסקה. עברו 4 שנים מאז החופשה האחרונה שלי. עכשיו ההורים שלי מצאו כרטיסים ממש זולים לישראל והצטרפתי אליהם לחלק מהזמן. אני אטייל 5 שבועות, מפה אני ממשיך לברצלונה לשבוע ואח"כ לפריז. בדרך הביתה אעצור גם בהונג קונג.

התשובה היותר עמוקה כי זה מאד עוזר לבריאות הנפשית שלי. זה משהו שאני מתמודד איתו. זה לא הטיול הארוך הראשון שלי, כבר טיילתי בדרום אמריקה, באירופה, יפן. בכל פעם שאני מטייל לבד זה מלמד אותי לסמוך על עצמי ולגלות שדברים פשוט עובדים.

  1. מה היעד הבא?

יעד הבא כרגע ברצלונה. היעד שאני חולם להגיע אליו הוא קובה, בתור מורה לריקודים קובניים זו בטח תשובה לא מאד מפתיעה.

#26 Ahron | 25 | Australia

Where do you come from?

I came from Sydney, I'm on vacation now. I have four jobs: I'm a barista, I teach Cuban dance and salsa, I coach basketball for children together with my brother, and I sell a special chai infusion. I like having more than one job. I tried that once. I was a full time salesman. I sold over the phone. It didn't work out so well – I spent the whole day in a confined space, with the AC on. I lost my voice, I got bronchitis and it was bad for my mental health.

Why do you travel?

The simple answer is that I want a break. It's been 4 years since my last vacation. Now, my parents found really cheap tickets to Israel and I joined them for part of the time. I'll be travelling 5 weeks; from here I go for a week in Barcelona, and then to Paris. On the way home, I'll also stop in Hong Kong.

The more profound answer is that it really helps my mental health. It's something that I deal with. It's not the first time I go on a long trip, I've already travelled in South America, Europe and Japan. Every time I travel on my own, I learn to trust myself and see that things simply work out.

What is your next destination?

For now, the next destination is Barcelona. The destination I dream of is Cuba; as a Cuban dance teacher, I guess this answer is quite obvious.

 

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים