דף הבית » יום 265, שרי. אין יותר ‘מה יגידו השכנים’

יום 265, שרי. אין יותר ‘מה יגידו השכנים’

כך נפגשנו: חלק מהבגרות שלנו כאנשים, זה להקשיב לעצמנו, ולשחרר את הקולות הפנימיים של הקהל שגר אצלנו בראש. זה לא פשוט. יש מי שיגיד שזו עבודה של חיים שלמים, אבל הרווח הוא אדיר. בשיחה קצרצרה עם שרי, גלשנו מדבר לדבר עד שהגענו לסיכום, שהוא העיקר. ולא רק של השיחה הזאת.

1. שנתחיל ראיון?

רגע אני צריכה לעצור הכל ולדבר איתך

2. מה זאת אומרת?

יש את הידיעה שנשים יודעות לעשות 10 דברים בו זמנית, אז אני לא כזאת. זה משהו שלמדתי לקבל במשך השנים ולא לשפוט. יש בי אבסולוטיות לדבר שאני עושה. למשל נמנעתי מלדבר בטלפון עם חברות, הבנתי שזה מאלץ לשבת ולדבר, שאני לא יכולה לעשות תוך כדי גם כלים.. אבל לא בכל דבר זה ככה..

3. באילו מקומות זה שונה?

בעבודה שלי. אני עוסקת בעבודה של ריפוי אנרגטי. שם היכולת שלי היא מרחבית, לא לינארית. שם היכולות לעבוד בריבוי ערוצים באה לידי ביטוי בצורה מאד ברורה. אין גבול לשפע האפשרויות שיכולות להיות במקביל.

4. מה הביא אותך לעולם הזה של הריפוי האנרגטי?

הלוואי והייתי יכולה לענות, מה הביא אותי כל שבוע לקום ולנסוע ללימודים. למדתי את התוכנית שתוקשרה לנילי בכר, 'תוכנית שליחים’. לא הבנתי את העומק של הדבר, רק ידעתי שאני רוצה להיות שם. כמו נביעה פנימית שהגיבה לדבר הזה, והתמגנטה אליו.

זה לא משהו שיש לו הסבר בשכל. זה היה נשמע לי הזוי לחלוטין. הייתי אדם שכלתני מה שאני רואה קיים ומה אני לא רואה לא קיים.

5. מה מביא אדם שכלתני לרצות בכלל לפגוש עולם כזה מרוחק ממנו?

אבא שלי נפטר לפני 6 שנים, ויחד רמות הקלה שנרשמו אצלי, נרשם גם סוג של דיכאון, בילבול, עצירה בחיים. בזה שאבי יצא מהחיים שלי, הוא פינה לי את הדרך להיות בשמחה וביצירה, בלי להיות בפחד, אבל משום מה לא הצלחתי לעשות את זה ולא הבנתי למה

חברה המליצה לי על מטפל. לא ידעתי מה הוא עושה, היא אמרה 'מדהים’ והלכתי. כשנפגשנו, אני באתי לספר את הסיפור שלי, אני מעולם כזה של 'לספר את הדברים’. אותו זה לא עניין. הוא מהר מאד הבין את העבודה שלו ואמר לי 'תשכבי’.

הוא עשה לי טיפול אנרגטי, שלא הבנתי מה זה היה, אבל יכולתי ממש להרגיש פיזית את אזור הלב מתרחב. אם לא הייתי ממש מרגישה, הייתי יוצאת ממנו ולא חוזרת. למח הספקן שלי, זאת הייתה הוכחה מספיק טובה והמשכתי בטיפול.

אחרי כמה חודשים, רציתי לדעת יותר. אמרתי אני לא רוצה את הדגים אני רוצה את החכות, והלכתי למורה שלו, לנילי, ללמוד את התוכנית ובזה אני עוסקת היום.

6. חשבת אי פעם שבזה תעסקי?

לא, חשבתי שאהיה מעצבת פנים או רקדנית, אולי זמרת, משהו בתחום היצירתיות.

7. איך את מסתכלת על השינוי הזה?

מתוך הקשבה לחיים ותגובה להקשבה, העולם הזה התגלה בפניי.יש שם גם סקרנות גדולה שלי וההעזה ללכת נגד המיינסטרים, לצאת מהמטריקס, להתבונן בעיניים אחרות על הדברים. זה לא תמיד פשוט. זה סוג של חריגות, אבל ברגע שזה עובד לי ברמת התוצאה, זה עובד.

8. זה עושה את החיים שלך לפשוטים יותר?

החיים עדין מלאי אתגר עבורי. אני לא יושבת כל היום באור ואהבה, העבודה לא פשוטה. זו עבודה לנקות מערכות נפש נמוכות, שהיו בקדמת הבמה הרבה שנים ויצרתי להם פתרון.

אני מאמינה שמטפל רק מניח שדה פתרונות שהוא יצר ומשתף אותך בו. זה לא משהו תיאורטי. אני מעבירה ידע מתוך הלמידה שחוויתי בדרך, בנוסף לכלים שלמדתי.

למשל, אם מגיעה מישהי שאכולה רגשות אשמה על מה שקרה לפני המון שנים, והיא צריכה להביא הקלה, אני יכולה לעזור לה. יש לי מאסטר ברגשות אשמה. אני יכולה להגיש לה את ההבנות,  ולתמוך אנרגטית, כך שזה יעצים את השינוי שהיא רוצה לבצע.

9. מה השינוי הכי גדול שזה הביא לך לחיים?

הייתי אדם שכלי, מאד בשליטה, ממש ברמת השתלטנות. הייתי מאד עצבנית, גם חביבה אבל היה בתוכי כעס פנימי גדול, שלא ידעתי מה לעשות איתו, שהיה מתפרץ בעיקר מול האנשים שאני אוהבת. זה תסכל, לא הבנתי למה אני ככה.

פרמטרים חיצוניים מאד הגדירו אותי. הייתי עסוקה בלחשוב 'מה האחר חושב עלי’. כולנו עוברים דרך 'מה יגידו השכנים’, ה'לא נעים’ הזה, ובעצם חוסמים  את האותנטיות שלנו. זה גורם להמון בעיות עד לרמות למחלות סופניות, כי יש אמת שאתה לא נותן לה להיות נוכחת.

היום אני אחרת. אני יותר בהקשבה למה אני רוצה ומה מתאים לי. מושגים כמו 'לא נעים’ 'אין מה לעשות’ או 'צריך’, כמעט ולא קיימים בחיים שלי. גם אין לי יותר חברים שיש להם 'צריך’.

זה השינוי הכי מהותי ולשם אני מכוונת את הילדים, המטופלים והתלמידים שלי. להיות כל הזמן בהקשבה, לשאול מה מתאים לי, מה נכון לי. הכי מדהים שאת עושה את מה שמתאים לך, זה באופן טבעי הדבר הכי מדויק גם לעולם סביבך.

שרי בזיני יסודי.

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים