דף הבית » סאמבוי, בת 29 | Sambuy, age 29

סאמבוי, בת 29 | Sambuy, age 29

  1. אני מאריתראה, חייתי שם, התחתנתי שם. מייד אח"כ לקחו את הבעל שלי לצבא. הוא היה באתיופיה כמו כולם ומשם ברח והגיע לארץ. רציתי גם לצאת מהמדינה. חברה עזרה לי. שתינו לקחנו את הילדים, שלי היה אז בן שנתיים וחצי, וברחנו. הלכנו בהתחלה ברגל כמה ימים, שהילד עליי במנשא. היה קשה, הוא בכה ורצה לאכול, אבל אלוהים עזר לי.

2. היום אני חיה פה כבר 8 שנים, עם הבעל שלי ושלושת הילדים שלנו. אני עובדת במפעל. 12 שעות כל יום. אני בעבודה ואז בבית, שום דבר חוץ מזה. אין לי פה משפחה, חברים, אין לי אף אחד. אני כל הזמן מתגעגעת להורים, לאחי, לאחותי. אני מדברת הרבה עם המשפחה שלי בטלפון. לפני שעה דיברתי איתם, אבא שלי חולה.

3. אם הייתי יכולה, רוצה ללמוד להיות מורה

Sambuy, age 29

  1. I'm from Eritrea. I lived there, I married there. Straight after, they took my husband to the military. He went to Ethiopia, like the rest of them, and from there he escaped and got to Israel. I also wanted to leave the country. A friend helped me. We both took our kids, mine was two and a half years old at the time, and we ran away. At first, we walked for a few days, with my kid strapped to me. It was tough, he cried and was hungry, but God helped me.
  2. Now, I've been living here for 8 Years, with my husband and our three kids. I work at a factory. 12 hours per day. I go to work and back home, nothing else. I have no family, or friends, or anyone here. I miss my parents all the time, my brother and sister too. I talk to them a lot on the phone. I just talked to them an hour ago, my father is sick.
  3. If I could, I would like to study and become a teacher.

 

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים