דף הבית » יום 40 – קרני. זה זמן של מספרים

יום 40 – קרני. זה זמן של מספרים

אסטרולוגית ומפתחת שיטת “אסטרולוגיה הוליסטית”

כך נפגשנו: רוב מי שנחשף ומגיב לפרויקט הן באופן טבעי – נשים. גבר אחד אמיץ בשם רמי, שלח לי ערב אחד מייל מחמיא ועוד המליץ על קרני, שהיא אסטרולוגית. זהו המקצוע שכנראה לעולם לא אצליח לעסוק בו. הסקרנות שלי הייתה גורמת לי לטבוע במפות וחישובים.

1. שואלים אותך כל הזמן ‘מה יהיה’?

כל הזמן… אבל גם בעיקר רוצים לעצות כלליות לחיים, להבין למה דברים מסוימים מתרחשים, כמו התנגשות הרכבות…

2. יש לזה סיבה אסטרולוגית?

בוודאי. בזמן האחרון כל התחזיות שנתתי כללו את המילים “תיזהרו מתאונות”. הכל כתוב בכוכבים: כוכב מארס בטלה – שמראה על פזיזות, וכוכב מרקיורי, האחראי על הנסיעות, אשר נמצא כעת בנסיגה, כוכב אוראנוס שמבשר על התנגשות… אגב, הכניסה של אוראנוס לטלה גם הביאה לאסון הצונאמי שקרה ביפן. זה הכל משחק של מה שקורה בשמים.

ועם זה אני תמיד מופתעת. יש דברים שיודעים כמו זה שתהיה כמו שתהיה מלחמה, אבל אין את הפרטים.

3. מלחמה? זה משהו שאת רואה עכשיו במפה?

כן, עד לא מזמן היה שקט, ולא אהבתי את התחזיות לגבי המלחמה, אבל עכשיו זה לגמרי כתוב, הנה מארס אל המלחמה מופיע בטלה יחד עם אוראנוס והשמש, זה די מובן שזה יקרה. בתקופה שלנו, בשל השפעת הכוכבים, אנשים מאד אימפולסיביים, לא מתוכננים, הדם עולה לראש מאד מהר. נראה שתהיה מלחמה אבל אי אפשר לדעת איזו צורה המלחמה תלבש.

מעבר לכוכבים הדברים מאוד תלויים בנו, אם נצליח להשתלט על האימפולסיביות אולי נצליח לעזור לאנרגיה העצומה של מזל טלה להיכנס בצורה טובה יותר לארץ, ולא בצורה של מלחמה.

4. יש פה ניצוץ אופטימי של הזדמנות?

איפה שהבעיות הכי קשות, קיים הפוטנציאל הכי גדול, גם בחיים האישיים, ובחיים הכללים. אם האדם משתמש בקושי בתור מפתח לעלות, להתפתח, להצליח, למצות את הפוטנציאל – אז הוא הרוויח מהקושי.

5. אז כמה ילדים יהיו לך? את בודקת דברים אישיים לגביך במפה?

יש לי עכשיו שני ילדים. אבל לא ישבתי לראות מתי אתחתן, ומתי יהיו לי ילדים, יש דברים שאני רוצה שהחיים יתנו לי. אני כן בודקת את הזמנים כדי שאדע איך להתנהל באופן אישי. אני יודעת מאד טוב מה נקודות החוזק ומה הדברים שאני צריכה לשפר. אני יכולה לדעת איפה בשנה הדברים האלה ידלקו.

6. זה בטח נותן לך יותר שליטה בחיים – כשיש לך יותר ידע

ממש ככה. זה הופך את העולם לרב מימדי. אתה רואה את ההתרחשות, וגם את המנועים שמניעים את הדברים.

7. הדברים מתחברים לך להבנות רוחניות ממקומות אחרים?

אני בדרך של התפתחות רוחנית כבר הרבה שנים, וב – 7 שנים האחרונות אני בדרך האימן. אני גרה ביישוב הרוחני מעלה צביה שבגליל (אזור משגב), שרוב האנשים בו נמצאים בסביבה של ראיית העולם והחיים מתוך מודעות.

השילוב של דרך האימן, והאסטרולוגיה הקלאסית, מביא לרמות מאד גבוהות של הבנה של המכלול. זה עוזר לי להסתכל על האדם שמולי באופן שלם.

8. יש דברים שאת רואה, ולא תגידי למי שמגיע להתייעץ?

אני יוצאת מנקודת הנחה שאם האדם הגיע אליי, הוא צריך לדעת גם אילו קשים יש. כל דבר קשה מעצב לנו את האישיות, אבל אני מתייחסת לזמן הנתון. יש דברים שבגיל מסוים, כמו 60, 70 אין טעם לפתוח ולדבר, כמו על היעוד ומה פוספס, כי מה הטעם? עדיף לתת דגש על שימור הדברים שהאדם כן הגיע אליהם. לעומת גיל 30 ששם אני בהחלט אפמפם ואדבר על ייעוד.

9. מהם שלושת הדברים שאנשים הכי אוהבים לשאול?

מה יהיה עם הזוגיות

מה יהיה עם המשפחה

עם העבודה והכסף

10. אז אנחנו צפויים מראש?

לגמרי.. אבל אני מנסה להרים את זה מעבר לזה, לתת השקפה גבוהה.

11. מה האתגר שלך?

לחיות את האיזון הנכון בין העבודה למשפחה. בשעה 13.30, שזה די מוקדם, אני עוזבת הכל והולכת לילדים. אני אמנם עוזרת להרבה אנשים, אבל חשוב לי להיות זמינה לנשמות שהגיעו אליי, לקבלה האישית ממני. זה התפקיד הכי חשוב עבורי.

—-

קרני צור >

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים