דף הבית » יום 38 – תמי. כל יום, כל היום, מכבסת תולה

יום 38 – תמי. כל יום, כל היום, מכבסת תולה

נפגשנו כך: חשבתי שכל השיגעון הזה, לניקיון היסודי שייך לדור האמהות, ועליי פשוט דילג. כשפגשתי את תמי, בחורה מלאת אור, הבנתי שפשוט כל התשוקה לניקיון, התנקזה במקום אחד. אצל תמי. ולי לא נשאר.. לתמי דווקא יש הסבר אחר. ועוד משהו, אמנם צחקנו כל הראיון, אבל תיקחו אותה ברצינות. כשהיא אומרת נקי, היא ממש מתכוונת לזה.

1. מה זה ניקיון בשבילך?

ניקיון זה דבר ראשון! אני כל הזמן מנקה. לא יכולה לראות בלגאן, דברים שהם לא במקום. זה משגע אותי, אני נעשית עצבנית מבלגאן.

2. פרטי והסבירי, נגיד כל כמה זמן את עושה כביסה?

אין אצלי כביסה! אני עושה 4 מכונות ביום. אנחנו 6 נפשות בבית ולא תמצאי אצלי כביסה. בואי נגיד שאם יש לי כביסה, סימן שאני חולה. אני מחליפה מצעים לכל הבית, יום כן יום לא, ומגבות כל יום.

3. כל יום??

כן, אחרי מקלחות זורקים ישר לכביסה. גם את הסמרטוטים אחרי הניקיון אני מכבסת. מאז שאני קטנה אני ככה.

(המראיינת יצאה להפסקה להתאוששות וממשיכה להקשות – על עצמה – )

4. וכל כמה זמן את שוטפת?

יום כן, יום לא. אני חייבת שיהיה נקי, שיהיה ריח טוב. אני עושה ניקיון יסודי, מפרקת את הברזים. מורידה חלונות, מגיעה למקומות שאנשים לא חושבים שיש שם לכלוך. אני לא יכולה לראות אבק. אפילו לא טיפה. האמת שאני הכי אוהבת לנקות חלונות.. עכשיו עם הסופה שהייתה אפילו השארתי קצת פתוח, שיתלכלך קצת ואני אוכל לנקות שוב

5. מה חומר הניקוי האהוב עליך?

אני קונה הכל, כל הזמן. בעלי צוחק עליי, אומר שאני מגיעה למדפים של החומרי ניקוי אני כמו ילדה בחנות ממתקים, אבל אין מה לעשות, זה מרגיע אותי. יש לי ארון מלא בעשרות חומרי ניקוי, אם זה טיפה מתרוקן אני מייד קונה עוד. אני יכולה להוציא על זה הרבה מאד כסף בחודש ואני בודקת כל דבר חדש. אין מוצר שמפורסם ואני לא הראשונה שיודעת עליו

6. איך אנשים מסביב מגיבים לעניין?

חברות שלי קוראות לי משוגעת, כי גם שאני באה אליהם ומבולגן אני מייד מסדרת. כל היום הן שואלות אותי מה מוריד כתמים, מה מוריד שומן. בבית, הילדים התרגלו. הגדולים גם אוהבים ניקיון, הקטן עושה לי בית ספר, הופך את כל הבית ואני אחריו. בעלי אומר לי שכולי לבית ושאני אעשה משהו בשביל עצמי, אבל בשבילי ניקיון זה הכי לעשות בשביל עצמי.

7. אז קטן עליך הניקיון לפסח?

לא מתרגשת מזה בכלל, להיפך. אני מחכה לזה ! הכל מבריק..

8. את הולכת לים? אני פשוט חושבת על החול שמגיע אח"כ

הולכת בטח, אבל מתארגנת קודם כמו שצריך. שמה ג'ריקנים באוטו, שוטפת טוב טוב לפני שנכנסים, ואח"כ שוטפת את הבית. בכל מקרה אני לא הולכת יחפה אף פעם, כדי לא להרגיש את הגרגירים.

9. תגידי, אז איך שיש נשים, לא ננקוב בשמות כרגע, שממש אין להן את זה?

זה עניין של אופי. יש נשים יותר עצלות. כל דבר הן אומרות אח"כ ואין לי זמן. אצלי אין דבר כזה! קומי תעשי!

10. אבל זה לא נשמע לך קצת מוגזם?

פעם הייתי יותר גרועה. כל יום הייתי שוטפת, שואבת מיטות, לא נחה לרגע. גם אחרי הלידות, הייתי מגיעה עם התפרים של הקיסרי ומתחילה לנקות. אני עושה את הכל מאהבה.

11. ממה את עוד מוצאת סיפוק?

אני מתקשרת, אני עוזרת להמון לאנשים דרך זה. התגובות של האנשים אחרי שהם אצלי, מרגשות אותי ובשבילי זה הסיפוק הכי גדול.

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים