דף הבית » יום 37, יעל. איך הוא שר

יום 37, יעל. איך הוא שר

כך נפגשנו: עבר זמן מאז ימי אדם העליזים, ולהערצה לג'ים מוריסון מעולם לא היה סיכוי. רציתי להיזכר איך זה באמת להרגיש מעריץ מישהו בשיגעון, בעיקר שעידן שמאפשר לך לעקוב אחרי הגיהוקים שלו בשידור חי. מזל שנזכרתי ביעלי, עומדת בבת מצווש שלה, עם אחיה התאום (שדומה בול לג'סטין! איי סוור) ולקצב אחד מהשירים שלו, מעבירים את הדרשה.

1. ג'סטין טימבלנד או ביבר?

ביבר! ואומרים טימבלייק

2. מה ההבדל בניהם?

הסוג של המוסיקה וקצת השיגעון של המעריצות. ג'סטין טימבלייק זה כבר לא, התלהבו ממנו די מזמן, אני אף פעם לא ממש אהבתי אותו.

3. אבל את ג'סטין ביבר כן, למה?

כן (זה מין כןןןן..) בגלל היופי, האופי שלו, איך שהוא מתייחס לכולם וגם בקשר איתנו, המעריצים. הוא מתקשר איתנו כל הזמן דרך טוויטר ופייסבוק. הוא מתייעץ אם הוא צריך עזרה בכל מיני דברים, כמו בשירים, ואיפה כדאי לו לפרסם, באיזה תאריכים.

הוא נותן תחושה שהוא תמיד מקשיב. מבקש את העצות ממש שלך ולא עושה רק את מה שאומרים לו המנהלים שלו.

וכמובן המוסיקה, לג'סטין ביבר יש הסגנון שמאד מתחבר אליי, את הפופ וה – R&B שזה סגנון שאהבתי עוד לפני שהכרתי אותו.

4. מתי זה התחיל? שמעת שיר לו ונדלקת?

בהתחלה אהבתי מישהו אחר לגמרי ‘נטוולף’. כל הזמן שמעתי אותו ביו טיוב ובצד היו סרטונים של ג'סטין, נכנסתי אליהם והתחלתי לעקוב.

5. זה לא משהו שמגיע מחברות?

לא, אני פרסמתי אותו ואח"כ כל מיני חברות בשכבה התאהבו

6. איך הערצה שלך באה לידי ביטוי?

אצלי זה קצת אובססיה. יש לי כמעט כל דבר שלו, ברמה של מאות דברים..: שרשראות, חולצות, תיקים, קופות חסכון, כל דבר שיוצא שלו, אני קונה ישר. אני גם עוקבת אחרי כל דבר שכתוב עליו במגזינים ועיתונים וכמובן באינטרנט.

7. כמה שעות ביום את מקדישה להערצה הזאת?

אני משקיעה 4-5 שעות כל יום

8. וואו, מה יש לעשות כל כך הרבה זמן?

אני עוקבת אחרי כל דבר שהוא עושה, בטוויטר, בפייסבוק ויש קבוצות של מעריצות שלו בארץ. הכרתי משם מלא חברות. יש מפגשים, לא מזמן הוציאו חוברת מדבקות שלו ובמפגש החליפו מדבקות אחת עם השניה.

9. במה את חושבת שהערצה הזאת תורמת לך?

זה עוזר לי על בטוח באנגלית. האנגלית שלי ממש ממש השתפרה. אם יש מילים שאני לא מבינה בראיון, אני מנסה להבין לפי המשפט או הולכת לתרגם. גם התקבלתי לשיר סולו במסיבת סוף שנה, הייתי באודישנים ורק בגלל ששרתי שירים לו הצלחתי, אני בכלל לא ידעתי שאני יודעת לשיר.

10. מה החלום שלך בימים האלה שהוא פה, לפני ההופעה?

אני מאד מקוה לראות אותו בטבריה אבל החלום הכי גדול שלי זה לעלות לבמה. יש שיר  “one less lonely girl” שהוא כל פעם מעלה מישהי אחרת בהופעה, היא יושבת על כסא, הוא מחבק אותה, מביא לה פרחים וכתר. הייתי רוצה שהוא יבחר בי. רוצה מאד.

11. ניסית פעם ליצור איתו קשר?

קצת קשה, אבל מלא פעמים עשיתי חפירות וכתבתי לו בטוויטר, שאני אוהבת אותו ושיבוא לישראל

12. מה המבוגרים מסביב אומרים לך?

הם לא מבינים מה כל כך מיוחד בו שגורם לי להיות ככה כלפיו, לאהוב אותו. הם שואלים אותי כל הזמן איך יכול להיות שאפשר לאהוב מישהו ככה. אני אומרת שזה הטעם שלי וככה אני ואם זה לא לטעמם הם לא חייבים לאהוב גם. שהם יאהבו את מה שהם אוהבים ואני את מה שאני אוהבת.

13. ואחרי שהוא יחזור מה השלב הבא?

יש לי משהו שאני רוצה שאני יותר גדולה. אני רוצה לעבור לגור בקנדה, ליד הבית האמיתי שלו או ליד הבית של סבא וסבתא שלו, שזה ליד. כל הקרובים שלו שם, והוא כל הזמן בא לבקר. אני מכירה די הרבה מהם, אני אפילו יודעת מה השם של כלב שלו..

14. ברצינות? איך?

קוראים לו סם

15. את לא חושבת כשתהיי גדולה זה יעבור לך?

אולי אני לא אוהב אותו ככה, אבל תמיד יעריץ את הדרך שהוא עבר את הדרך הוא עובר. יש לי ההערכה אליו. הוא היה רק ילד שהעלה סרטונים להראות לדודים שלו שגרו רחוק וככה זה הגיע לכל המפיקים. המשפחה שלו, היו יחסית עניים, ולחשוב שמילד כזה קטן, הוא הפך לכזה דבר גדול

16. היית רוצה גם להיות גדולה כמוהו?

כן

(התמונה צולמה בלונדון במוזיאון השעווה)

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים