דף הבית » יום 59, מירב. לפעמים הוסת היא רק תירוץ

יום 59, מירב. לפעמים הוסת היא רק תירוץ

כך נפגשנו: הגיע הזמן להודות: אנחנו מושלמות! זה רק המחזור הזה, שמגיע ומסובב אותנו קצת. קצת, לא הרבה. רק כמה ימים לפני, כמה אחרי, וברור שבימים שהוא נמצא. לא שזה משהו שקורה לי, מה פתאום, אני מאד רגועה ונחמדה בימים האלה, אבל שמעתי על אחרות.

מתוך שליחות למין הנשי, הרגשתי צורך עז, לדבר מייד עם מירב, מפתחת ‘שיטת שרמן’, ומכירה מקרוב מחזורים מאושרים.

1. 3 דברים לדעתך, שנשים לא יודעות על הוסת שלהן:

1. יש ביכולתך להשפיע על עצמת הכאב, שאותה אפשר להוריד כמעט לאפס

2. נשים נדהמות שהן יכולות לשמוח בווסת. זה אפשרי.. זו תוצאה שמגיעה מזה שאישה מורידה את העומסים שהיא שמה על זה

3. אפשר להתרוקן באופן מודע, זה עניין של חיבור לגוף.

 

 2. מתי אצלך הגיע החיבור לגוף?

אני ממש לא הייתי בקטע של להתחבר לגוף כאישה, בטח לא לווסת. לקחתי טמפונים, גלולות. זה אפילו עוד יותר מזה, בכלל לא עשיתי סיפור מזה שאני אישה ושיש הבדלים ביני לבין גבר.

עד שנכנסתי להריון. אז מצאתי שאני לא יכולה להתמודד עם הגוף שלי, למרות שחשבתי שאני יודעת.  עלה בי המון תסכול שהביא אותי לשאול המון שאלות, שוב לחקור, עד שמצאתי את התשובות

 3. מה זאת השיטה?

בעצם להבין איך הגוף עובד. אני תומכת לידה, ראיתי שם איך אישה יכולה לשלוט בגוף שלה, ולהשפיע על מהלך הלידה. גם בוסת זה אפשרי. אישה יכולה ללמוד את הגוף שלה, להקשיב לו, ללמוד להתרוקן באופן מודע בזמן הווסת. ההתרוקנות מקילה משמעותית על מהלך הווסת, פחות כאבים, פחות דימומים, פחות אמצעי ספיגה, והרבה יותר נינוחות.

4. אין ברירה אלא להיכנס רגע לפרטים.. אבל איך להתרוקן?

ניקח את זה לשני רבדים. בפשט נגיד שכמו שאדם מצונן, מקנח את האף ובכך מקל על הגוף שלו מאוד, כך גם אני מלמדת לקנח.  מהרחם. זה דבר שצריך להבין היטב כדי לשמור על רצפת האגן.

בדרש, להבין את הוסת זה להבין שפה נשית. זה בעצם ללמוד נשיות, שהוסת זה האמצעי. יש הרבה מאד חלונות בעולם הזה להגיע לאמת אחת. יש מי שיגיע אליה דרך יוגה, מדיטציה, שיטת ימימה… ואפשר גם דרך הווסת! מבחינתי השיטה מאפשרת הזדמנות גדולה לפתוח עוד דלת שתקרב אותנו לחכמה הנשית.

5. מה עיקר השפה הזו בעינייך?

השפה הנשית מאד רכה ועדינה ובעולם המערבי נוטים לשכוח את זה. זה כמו כוח של נר, שמלא בעצמה, עד כדי כך זה שיכול להשפיע על רמת ההורמונים בגוף, יותר אוקסיטוצין, פחות אדרנלין.  אבל גם נר, עם כל הכוח שלו, תשימי אותו ברוח, לא יהיה בו כלום.

עוד על מירב שרמן והשיטה >

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים