דף הבית » # 6 רולנד ג'ונס | אנגליה, לונדון

# 6 רולנד ג'ונס | אנגליה, לונדון

צילמה: נטלי הולדינג

  1. מה רצית להיות פעם?

תמיד הייתי אדם הרפתקן ושאפתן ומגיל 15 כבר הייתי עצמאי. בעבר עבדתי בתור בנאי ושיפוצ'ניק. היה לי גם עסק לשיפוץ אורוות סוסים. הפכתי אותם לבתים או אולמות, ואת שאריות החומרים, אספתי ומכרתי.

ערב אחד כשישבתי לי באמבטיה ושיחקתי עם הברווזון הצהוב שלי, עלה לי הרעיון להקים את העסק הזה, את “ רונ'סונס”. זה קרה מזמן ב -1985. מאז מעולם לא הסתכלתי לאחור, לא היה בי רגע של חרטה על ההחלטה.

  1. מה אתה עושה היום?

אני הבעלים של חברת “רונ'סונס”, חברה משפחתית. כמו שאת רואה זה מגרש עצום, ומסביב יש רק חוות. במגרש הזה אפשר למצוא הכל, מכיור מעוצב ומקורי לפנס רחוב אחד מסוגו, שרידי עתיקות, חומרי בניה מיוחדים, פריטים לאספנים שאני קונה במכירות פומביות באופן קבוע.

יש כל מיני אנשים שקונים פה. חלק מהדברים שאני מחזיק נמכרים לצורך שיפוץ ושחזור של מבנים שמורים במדינה. חלק אחר נמכר לאנשים אמידים, שיכולים להרשות לעצמם לקנות את הטוב ביותר והם מגיעים אליי.

את רואה את הדלת הזאת? הדלת הזאת הייתה מחוברת אל הבית של מיסס וולס סימפסון. מי זאת? היא הייתה האישה שבשנת 1936 המלך אדוארד ה-8 פרש מכהונתו כמלך עבורה. אחריו נכנס לתפקיד המלך ג'ורג, אבל הוא ומיסס סימפסון כבר עברו לגור ב"בלוודיר“ . הבית שלה עבר לרשות העתיקות, ברשות הממשלה.
והעצים האלו, עצי הזית, הם מהארץ שלך ! אנחנו קונים דברים מכל העולם עבור הלקוחות. 

מה החלום הבא?

אני לגמרי מרוצה מהעבודה שלי. גם אם הייתי זוכה ב-50 מיליון פאונד, הייתי עדיין נשאר כאן, הייתי מרחיב את עסק וזה לעולם לא היה נגמר.

אני מלא תשוקה לגביי העבודה שלי, אני אוהבת את האינטראקציה עם האנשים שמגיעים אליי. 99% אחוז מהאנשים שמגיעים אליי, הם אנשים מדהימים. אם מגיע אליי אדם לא נעים, אני שולח אותו לדרכו, אני מיד אומר לו "אני לא מעוניין לעבוד איתך”, למזלי לרוב אנשים הם טובים.

אני נשוי 52 שנה, יש לי 5 בנים נפלאים, והעובדים שלי אוהבים אותי ללא סייג, אפילו שאני לפעמים צועק עליהם, אבל הם מאוד טובים ונאמנים לי, הם אוהבים אותי כמו אב.

העסק שאני עוסק בו הוא מאוד מעניין. אנשים שואלים אותי למה אני לא פורש, אני אומר להם שלפרוש זה להישאר פה בכל מקרה עבורי, כשאמות ארצה להיקבר פה, בחצר הזאת.

<</>#6 Ronald Jones| England, London

Photographer: Natalie Houlding

  1. What is it that you wanted to become?I was always an adventurous and ambitious person and since I was 15 I was already independent. In the past I worked as a builder and constructor. I owned a business converting horse barns and I turned them into houses or venues. The leftover materials I picked up and sold.

One evening when I was playing with my ducky in the bath, the idea came to me to open this business, Ronsons.

It happened a long time ago in 1985 and since then I’ve never looked back and never had a moment of regret about that decision.

2. What are you doing today?

I am the owner of Ronsons company. I run it as a family business. As you can see it’s covers a huge area and around us there are only farms. In the area you can find everything from a unique decorated sink to a one of a kind lamppost. Traces of antiques, unique building materials and collector items which I purchase on auctions regularly. There’s a large variety of people who buy from here.

Part of the materials I keep here are being sold towards reconstruction of listed (state preserved) buildings. Other parts are being sold to very wealthy people who can afford to buy the best and they come to me.

You see this door? That door was the door to Mrs Wallace Simpson’s front house (an american socialite) who in 1936 won the heart of Kind Edward the VIII who abdicated the throne to marry her. After that, Kind George stepped into the job, and Edward and Mrs Simpson lived for a time in Belvedere House which is now owned by the state. And these trees. They are from your country (Israel), we buy things from all over the world for our clients.

3. What is your next dream?

I’m totally happy with my job. Even if I won £50 million I would still stay here. I would make the business larger and it would never end.

I am full of passion about my work. I love the interactions with the people who come to me. 99% of the people who come to me are amazing people, but if I meet someone unpleasant I send him on his way.

I immediately say to him “I am not interested in working with you”. Luckily most of the people are nicer. I have been married for 52 years. I have 5 wonderful boys, and all of the people who work for me love me regardless. Even if I shout at them sometimes they are still very good and still remain loyal to me. They love me as a father. The business I work in is very interesting. I hear people asking me why don’t I quit? I just tell them “to quit is to stay here anyway”. When I die I would like to be buried here in this yard.

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים