דף הבית » יום 125, בת שבע. חלום אמריקאי

יום 125, בת שבע. חלום אמריקאי

כך נפגשנו: מאז שנסגרה תקופה ה- MTV   בחיי, לא ממש יצא לי להיות מחוברת לסצנת פופ העכשווית. אני רק אורחת מהצד. עוקבת אחרי תופעות כמו ליידי גאגא מסצנה לסצנה ואם יש לי זמן אני בעיקר תמהה על העניין.

לעומת זאת, למיליוני אחרות, אותן כוכבות רוק אמריקאיות מסמנות את הדרך והן חותרות במרץ במעלה הנהר כדי לנסות להגיע לשם, לאותה פסגה צפופה ומיוזעת, ולשיר בקול אל העולם. בתוכם יש את בת שבע, שכבר שנים עובדת להגשים את החלום. היא גדלה בניו יורק, נגעה שם באבק הכוכבים, מבינה דבר או שתיים על המסלול, ולא מתכוונת לעצור עד שלא תפזר אבק משלה.

1. מה את רוצה להיות?

זמרת פופ, עם החומרים שלי, שהם תערובת של תרבויות. כמו מין סוג של שאקירה. היא הצליחה לקחה את התרבויות השונות שהיא באה מהם וליצור מזה ולהגיע לכל העולם.

2. לשיר פופ זה לא מעייף אותך? לא נראה לך משהו ששייך לגיל אחר?

גדלתי על היפ הופ וג'אז ופופ, זו מוסיקה שאין לה גיל. זה מאד צעיר, אבל אני כזאת..  מהרבה בחינות בחיים שלי. אני יוצאת למועדונים עד מאוחר, לרקוד, אני אוהבת להיות סביב המוסיקה.

אין לי חיים שאני קמה בבוקר והולכת למשרד. בחרתי את החיים האלה גם כשהיה לי ילד קטן. יצאתי להופיע בלילות, וקמתי בבקרים, הוצאתי אותו לגן וחזרתי ליום שלי.

3. מאיפה את מגיעה לזה?

נולדתי בניו יורק וחייתי שם כמעט כל חיי. לפני שנה עליתי לארץ. עבדתי שם  עם הרבה מפיקים גדולים, שעבדו עם ביונסה, פאפ דדי, כריסטינה אגילרה, יצרנו חומרים שהיום אני רוצה להוציא אותם.

כל הזמן עסקתי בשירה וריקוד, מאז שאני קטנה, אמא שלי מוסיקאית. זה התחיל מכינור, שירים במקהלות בית ספר וכשגדלתי הופעתי כמעט בכל מועדון של הופעות חיות בניו יורק, והיו גם הופעות מול אלפי אנשים, בפסטיבל ישראל שנערך שם.

4. להצליח בניו יורק, המעוז של הכריסטינות אגילריות למינהן, זו שאיפה מכובדת. מה נתן לך אמונה שתצליחי?

זה משהו שאני מאד רוצה. כל החיים שלי ראיתי כמו תמונות של דברים שיקרו ואני פשוט יודעת לאן אני הולכת. אני לא תמיד יודעת איך אני אגיע לשם.

ניו יורק זאת עיר מדהימה ומאד קשה ותחרותית, אבל בגלל שנולדתי שם, זה הבית שלי ומאד נוח לי שם. אני מכירה המון אנשים זה הרבה יותר קל. תמיד שאלו אותי את לא מתעייפת לנסות ותמיד אמרתי לא. אני לא חושבת שאני אעצור. יש לי הרבה תמיכה לזה מההורים שלי, ששניהם אמנים.

5. מה את רואה עכשיו מול העיניים?

אני רואה במות גדולות. אני רואה קהל רחב. היום אני מופיעה עם הזומבה שזה ריקוד שמתאים בדיוק לחומרים שלי ומופיעה עם בחור ברזילאי, ג'פרסון רייביירו, שעושה ראפ, אנחנו מופיעים יחד.

6. חייבת לברר, מאיפה ה'בת-שבע’?

אבא שלי מכרם התימנים. לאמא שלו קראו ככה, וגם היו לה גם 7 בנות.. היום חזרתי לכרם, לבית של סבא וסבתא ומחכה להורים שלי שממש היום עושים עלייה ומגיעים לארץ אחרי 50 שנה.

לאתר של בת שבע >

 

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים