דף הבית » יום 18 – מירב. טרנספורמציה.

יום 18 – מירב. טרנספורמציה.

כך נפגשנו: הכרתי את הבית של מירב, עוד לפני שעברה לגור בו. השינוי המדהים שהתרחש במקום מאז שהגיעה, הביא אותנו להרבה שיחות על טרנספורמציה. זו אחת מהן.

 

1. למה אנחנו רוצים לעשות טרנספורמציה?

כי אנחנו מבינים שלא טוב לנו, אנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. לא מקשיבים לצרכים הכי בסיסים. זה דבר שצריך ללמוד. בתהליך שאני עושה עם התלמידים שלי אנחנו עושים טרנספורמציה דרך הצ'אקרות שלנו. אנחנו מגיעים להבנה מה הטבע שלי ומתחילים להלחם לחיות אותו. לא לוותר.

2. מה התיאוריה מאחורי זה?

אפשר להבין את זה באנלוגיה. נניח אם ניקח צמח שמלבלב במקום מדויק עבורו, ונעביר אותו למקום אחר, בלי אותם תנאים של טמפרטורה, שמש ומים, זה לא יקרה. גם אנחנו צריכים להיות בסביבה שמזינה אותנו, אנחנו צריכים להבין במה אנחנו מדשנים את עצמנו.

למשל זה איך שאנחנו מדברים לעצמינו. אנחנו כל היום מבקרים? מחלישים? לא נותנים פידבקים? אז אנחנו דוחפים לגוף שלנו דשן מקולקל, רעיל.

3. ואיפה התיאוריה מתורגמת למעשים?

בתהליך אנחנו בודקים דברים מאד טריוויאליים בחיים שלנו.  ממש ממה אני אוהבת ללבוש כדי להרגיש יותר משוחררת, אם אני צריכה שמש, אז לא לשבת באור פלורסנטי כל היום, איפה מאכילה את הגוף שלי ברעל מאוכל ומאנשים, מהבוס שלי, מהאנשים מסביב, אם אני מבטאת את עצמי, מכריחה את עצמי לעשות דברים.. וכמובן גם ברמות עמוקות יותר שקשורות לאותה צ'אקרה.

ההבנות מתרגמות לעבודה, גם עבודה אנרגטית וגם המון עבודה מעשית, משימות של ממש אנחנו מנהלים יומן, עם משימות ליום ליום.

4. מתי לאחרונה עלה נושא הטרנספורמציה בחייך?

בשיחה עם הבת שלי לפני שבוע, דיברנו על הבת מצווה שהיא עוד מעט חוגגת. זה גיל מאד משמעותי, מה שקורה לך בגיל הזה, יש לו משמעות גדולה למי שתהיה בעתיד. היא הולכת לעבור טקס מעבר במדבר, חוזרת למסיבה ענקית, משם ממשיכה לניו יורק. אמרתי לה שמעניין למה היא מקבלת את כל זה ולאן זה ייקח אותה.

5. ואיפה זה משתקף אצלך? איך זה היה אצלך?

לי לא חגגו בת מצווה, בדיוק סבתא שלי נפטרה. אני ממש ההיפך מהבת שלי. איפה שהיא פתוחה ומשוחררת בגיל הזה, אני הייתי סגורה וביישנית. איפה שקל לה ללמוד ולעשות ספורט, לי לא הלך, איפה שלה יש משפחה מאוזנת, לא לי היה את זה. בעצם אני יכולה לומר שמגיל 12 עד 26 ישנתי ולא הייתי ערה לשום פוטנציאל  שיש בתוכי. חייתי בלי שום קשר לשום יכולת שלי

 6. מתי התרחשה אצלך הטרנספורמציה בחיים?

בגיל 26 הגיעה סטירת הלחי הראשונה שלי bang bang"    תתעוררי..!“

התחילו הסדנאות של IM , גרתי אז בלונדון ואמא שלי רשמה אותי לאחת הסדנאות, שם קרו 2 דברים שהובילו לפריצת דרך:

1. פגשתי גבר שמאד פירק אותי והעיר אותי. מרד מאד חזק. חיים מאד פרועים

2. בסדנא עברתי תהליך של הבנה שאני חיה בדמיון שלי. אני מנהלת את החיים בראש ולא עושה מזה כלום. התחלתי לפעול.

חזרתי לארץ, למדתי כל מיני דברים ובסוף יצא לי להגיע לקורס הילינג עם מורה שמהרגע הראשון שרק הסתכלנו אחת על השנייה, היה ניצוץ של משהו מוכר. חיבור מאד גדול. מאז הכל השתנה, נפתח, התחלתי לצייר, לרקוד ויחד עם זה הגיעה המון הצלחה

אם לא היית עושה את השינוי איפה לדעתך היית היום?

כל בוקר שאני יורדת המדרגות אני אומרת לעצמי איך בקלות יכולתי להיות נשואה לאיזה 4 גברים שונים, עם הלק המתקלף בציפורניים, הייתי שנייה משם, שזה לא ייאמן. זה לעשות סוג של החלטה להתעורר, רגע לפני שלא יהיה יותר שום דבר.

למרות שעכשיו שאני אומרת את זה, אני בעצם חושבת שאולי זה לא היה יכול באמת לקרות..

מה את חושבת שהניסיון הזה נתן לך?

כשאני נפגשת עם המטופלים שלי אני יכולה לתת להם הרבה אמונה. אני תמיד אומרת שאם אני עברתי את הדרך הלא פשוטה הזאת, גם הם יכולים. לכן אני לא מוותרת. מי שנכנס לתהליך, הולך עם זה עד הסוף.

4 ספרים ששינו את חייך:

1. ערפילי אבליון, מריון ברדלי זומר

2. התקדשות, אליזבט הייך

3. נשים שרצות עם זאבים, קלריסה פינקולה אסתז

4. הקורס בניסים – שזה עמוד השדרה שלי. הבסיס של הכל.

מירב. מורה רוחנית כבר 17 שנה.

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים