דף הבית » יום 87, נעה. אהבה בתל אביב

יום 87, נעה. אהבה בתל אביב

כך נפגשנו: פגשתי את נעה בפרויקט, ובתוך הסט הזה של האנשים החדשים שהכרתי, נעה מייד בלטה עם המתיקות שלה. מחייכת, צוחקת, אופטימית. אתמול שהייתי בעצמי במוד של אהבה לעולם, וחשבתי את מי אראיין, החיוך שלה קפץ לי מייד.

יצא לנו ראיון ל'יום תל אביב’ דווקא ב'יום ירושלים’..אבל השורשים של נעה מירושלים, אילנה זו אמא שלה, אז ככה שזה לגמרי נחשב.

1. אז איך נראים חיי הרווקות בתל אביב?

או, אני כנראה אאכזב אותך.. אני עובדת המון שעות ואז מגיעה הביתה, לדירה שאני חולקת עם השותפה שלי ואוכלת קורנפלקס מול הטלוויזיה..

2. סליחה מה עם החיים הסוערים, מסיבות ?

זה תקופות.. היו לי תקופות שכל ערב יצאתי והיה מאד כיף, אבל אתה לא באמת יכול לתחזק את זה לאורך זמן.. לא כלכלית ולא פיזית.

רוב הזמן שלי פה בעיר, חייתי בזוגיות מגיל מאד צעיר, במשך 4 שנים הייתי יותר בבית ולא חווייתי את ההוללות התל-אביבית אז. כשנפרדנו התחלתי יותר לצאת וליהנות ולשתות וכל מה שעושים שרווקים בתל-אביב אבל ממקום מאד בוגר ואחראי. זה נראה אחרת.

3. אחרת ממי?

את הרואה בתל אביב הרבה ילדים שמסתנוורים מהעיר. מבחינתם הם מגיעים לעיר החטאים, לחופש ומאבדים כיוון. חוגגים כל הזמן, אנשי מסיבות, ובדרך מאבדים את האמת שלהם. מה שחשוב להם זה רק לראות ולהראות. להגיע למסיבות עם צבע לק הנכון ..

לי כל החופש הזה בא בגיל שאני יותר מגובשת ואחראית. אם משהו לא נראה לי, אני לא אעשה אותו. בגיל 20 אתה הרבה יותר נסחף.

4. מה עושה לך טוב בעיר הזאת?

אני מאוהבת בתל אביב! אני אוהבת את הסופי שבוע פה. הפגישות בשישי בבוקר עם חברות בבית קפה, סיבובים בחנויות, המקומות המדליקים של הערב. זאת עיר מעניינת דינמית שמאד מתאימה למישהי כמוני שמשתעממת מהר ומחפשת גירויים ויזואליים.

אפילו הרחובות פה דינמיים. אני למשל עוקבת אחרי גרפיטי בעיר ומתעדת אותם. זה ממש נחמד לעבור היום ליד קיר שאין בו כלום ומחר יש בו משהו, ואח"כ נוספים עוד ועוד. הרחוב מתלבש אחרת בכל יום, כמו האנשים פה. לפעמים זה בא ביחד גם הרחוב וגם האנשים, כמו מסיבת רחוב או מסיבת אוזניות, שיש הרבה.

5. ומה עם אהבה בתל אביב?

יש לי הרגשה שהאהבה לא נמצאת בתל אביב. אנשים גם אומרים לי שלא אמצא את האהבה שלי פה, כי אנשים באים לכאן לחגוג. מצד שני אני מאד אוהבת לגור כאן ולא רוצה לעזוב, אני באמת לא יודעות מה לעשות

6. עד שהיא תגיע.. מה את אוהבת לעשות?

ליצור..! כל הזמן, תמיד אני מציירת, תופרת, מדביקה ויוצרת המון בובות ויצורים. הם האהבה הגדולה שלי. כל אחד מהם מבטא משהו אחר שיש בנו כאנשים. הם מאד ידידותיים, צבעוניים, לכל בובה ולכל יצור יש שם וסיפור..

7. כמו האנשים בתל אביב..

כן נכון.. זה כנראה מחלחל פנימה.

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים