דף הבית » יום 20, פז. שאיפות מוזיקאליות

יום 20, פז. שאיפות מוזיקאליות

 

כך נפגשנו: נועה סיפרה לי על פז כבר לפני 13 שנה. מאז לאורך השנים שמעתי כמה היא מוכשרת אבל מעולם לא נפגשנו או דיברנו, עד שהגיעה השיחה הזאת.

בת 25, מוסיקאית, יוצרת, מפיקה מוסיקאלית בהתהוות

1. מתי החלטת שתהיי מוסיקאית?

אני מנגנת מגיל צעיר, מגיל 5 פסנתר, גיטרה, ואח"כ תופים וכל הזמן לומדת לנגן על כלים נוספים, לדוגמא כיום על ‘עוד’. . אני כותבת, מופיעה, שרה, אבל רק בגיל 20 הצלחתי להגיד לעצמי שמוסיקה זה המקצוע שלי.

2. במה את עסוקה בימים אלה?

אני אחרי כמה שנים שהופעתי בהן עם החומרים שלי, כמעט בכל מקום בתל אביב, היום אני מעדיפה להיות קצת פחות בפרונט. מאד מעניין אותי סאונד, הקלטות, אני לומדת המון כל מה שקשור להפקה מוסיקאלית.

3. מה עושה לך טוב בעשייה הזאת?

ההתעסקות והלמידה האינסופית במוסיקה. לשבת ולנגן וגם לעבוד עם אנשים לעזור להוציא מהם מוסיקה בדרך הכי טובה מרמת העיבוד, ההקלטה ועד לאלבום או לסינגל. היום יש לי אולפן משלי, בבית שלי בפלורנטין, אני עובדת עם מפיקים מוכשרים, זה כיף גדול

4.נשמע שאת מכשירה את הקרקע לקראת משהו, למה?

מבחינתי להיות המפיקה המוסיקאלית הכי טובה שאני יכולה להיות ולעבוד בארץ ובחו"ל. אני לוקחת את זה מאד ברצינות ומשקיעה הרבה, לומדת המון. שנה הבאה אני מתכננת לנסוע לניו יורק כדי להתמקצע.

5. מאיפה מגיע הביטחון שלך?

מהבית. התברכתי בהורים נפלאים, שלא לקחו כמובן מאליו את עניין ההורות. ההורים שלי למדו במכון אדלר, אפשר לומר שאני 'ילדת אדלר’.. הם תמיד אפשרו לי למצות את הפוטנציאל שלי ונתנו לי הרבה תמיכה. כמעט תמיד, חוץ מהתופים..

6. מה קרה עם התופים?

הדבר היחידי שאמא שלי לא הרשתה לי לנגן בבית זה תופים

7. אני מבינה שלא ויתרת..

נכון, הלכתי להתאמן במתנ"ס.. מגיל 12 התאמנתי שם. בגיל 22 השגתי את הסט תופים הראשון שלי

8. איך המוסיקה מחברת בינך לאנשים מסביבך?

בעשייה שלי אני מרגישה שליחות לחזק אנשים, לטעת בהם ביטחון. בשבילי לראות בחורה בת 28 שמעולם לא ניגנה, יושבת על התופים ומבטאת את האישיות שלה בביטחון, בצורה מאד ברורה, זה דבר מדהים. אני משתדלת שכל התנאים מסביב יהיו מאפשרים. הבית שלי הוא בית של מוסיקה, יש בו תחושה של אור עליה אני מנסה לשמור.

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים