דף הבית » יום 26, סלעית. כוכבת מלידה

יום 26, סלעית. כוכבת מלידה

כך נפגשנו: סלעית הייתה הגננת של הבת שלי. היא האחראית הישירה לזה שהחלומות של הקטנה הם להופיע על במה, לרקוד לכל המשפחה ריקודי הבטן ולא מזמן הגיעה איזו שאלה מתי היא גם תוכל ללכת לכוכב נולד..

למה ניגשת למיונים של כוכב נולד?

יש לי המון חומרים שלי שמעולם לא הוצאתי, ובשוק היום אין סיכוי שאצליח להוציא אותם, כי השוק רווי מאד. היה נדמה לי שהסיכוי היחיד שלי להוציא דיסק למבוגרים, הוא דרך כוכב נולד או להתפרסם בצורה מאד דרמטית בדרך אחרת.

איך הרגשת כשהגעת לשם?

תחושה מאד כיפית. הם מאד התלהבו ממני, מהסיפור שלי, מזה שאני ‘רב תחומית’ נקרא לזה, גם גננת, גם רוקדת ריקודי בטן, ממושב, עושה מסגרות וריתוכים בברזל, נשואה למישהו שגדול ממני ב – 17 שנים, בקיצור אפשר לומר שעוררתי עניין.. תמירה ירדני ועמוס בן דוד העבירו אותי בשלב הראשון, אבל אז הגיע השלב השני.

מה קרה בו?

האודישן היה על הפנים. אני זוכרת שצביקה הדר אמר לי 'אני רואה שאת זמרת אינטליגנטית, אני רואה למה התכוונת, אבל אני לא יכול להעביר אותך ככה..’.

היית ניגשת שוב?

בסך הכל הייתה לי חוויה, אבל ראיתי בדיעבד, שגם מתמודדים, שהם מאד מוכשרים, ולא מגיעים לחצי הגמר, נשכחים. חשבתי להיות הכי טובה שאני יכולה ולגשת שוב, אבל היום אני כבר לא שם. היום מתפתחת בכיוונים אחרים, שאני יותר ייחודית בהם, שזה מוסיקה לילדים.

מה את עושה עם זה?

בגן מצאתי את עצמי כל הזמן שרה לילדים, ממש מדברת אליהם בשירים, והשכן ששמע אותי ממש לחץ עליי להוציא דיסק. התחלתי לפתח חומרים ובסוף כרגע ההתמקדות היא בקליפים שאני עושה  ל'הופ’ עם השירים שלי, ואני מקווה שב"ה שישודרו כבר תוך כמה חודשים וחוץ מזה אני מופיעה עם בעלי בערבי שירה, לפעמים זה מול 4,000 איש כמו בערבי יום העצמאות, ולפעמים הופעות יותר אינטימיות כמו הערב שירה בציבור למתקדמים שמתקיים בצוותא.

מאיפה הגיע החיבור שלך למוסיקה? לבמה בכלל?

גדלתי במשפחה כזאת, נולדתי לתוך זה ומגיל צעיר זה היה חלק מהחייים שלי.. כשהייתי קטנה הייתי כל יום בשני חוגים,של מחול ומוסיקה. זה לגמרי משהו שמגיע מהבית.  אמא שלי בוגרת להקת פיקוד צפון, כולם אצלנו מנגנים, שרים ועושים מערכונים בימי שישי, הנה עכשיו אני בדרך לעזור לאמא שלי לערב שירה שיתקיים בשבת.

ערב פרטי שלכם?

לא ממש, דווקא די המוני.. זה משהו שהתחיל לפני עשר שנים בערך. כל מוצאי שבת הקרובה לראש חודש, מתכנסים אצלנו כ – 200 אנשים מכל רחבי הארץ, על כלי נגינתם וקולותיהם, ממש מגוון גדול אקורדיונים, חלילי צד מנדולינה, גיטרות פסנתר, וכולם שרים ומנגנים.

מגיעים טובי הזמרים. התארחו אצלנו כבר מהגיבעטרון, נחצ'ה היימן, רוחמה רז, יהורם טהרלב, ממש הרבה מאד זמרים ונגנים מפורסמים. באות משפחות עם ילדים קטנים, יש מעגלי ריקודים שנוצרים באופן ספונטני וגם אני כמעט כל חודש מופיעה בריקודי בטן.

איך קוראים לבן זוגך?

צליל

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים