דף הבית » נשים 365, יום 7 – שרי. סולמות לרקיע

נשים 365, יום 7 – שרי. סולמות לרקיע

כך נפגשנו: “תבואי היום?” – נראה אני עם הילדים הוא חוזר מאוחר.

“אז נצא מחר?” –  נראה מתי הוא יבוא, אבל אפשר מחרתיים

“לא מחרתיים אצלי אי אפשר, הוא חוזר מאוחר..”

1. את מגדירה את עצמך כפמיניסטית?

בהחלט כן. בעיני, פמיניסטית היא מילה נרדפת לאישה. כמובן שיש כל מיני סוגים של פמיניזם, והפמיניזם היחסי הוא זה שהכי קרוב לליבי. זה פמיניזם שטוען שמגיעות לנשים זכויות יתר מתוקף היותן אמהות.

2. זו תפיסה שאת מרגישה צורך להילחם עליה?

אני לא טיפוס לוחמני, לא יוצאת להפגנות, שורפת חזיות או שונאת גברים, או כל אסוציאציה אחרת שיש להרבה אנשים כשהם שומעים את המילה “פמיניסטית”. זה יותר בהגדרה שלי. אני מאמינה שבמיוחד היום יש חוסר צדק כלפי נשים. נשים עושות המון. הן לוקחות חלק בפרנסה, מגדלות את הילדים לרוב לגמרי לבד, דואגת לטיפול בבית, בעוד שגברים אחראים כמעט לרוב, רק על הפרנסה.

3. שזה המקרה שלך ?

זה במקרה המקרה שלי.. ושל עוד הרבה נשים שאני מכירה. לשמחתי ולמזלי אני יכולה לאפשר לעצמי לעבוד בחצי משרה בלבד, ולהיות שם עבור שני הבנים שלי בשאר היום. כמובן שאני שומרת גם לעצמי מקום.

4. במה את ממלאת את המקום  שלך?

בדברים שאני אוהבת לעשות. רוחניות תמיד עניינה אותי ומאז גיל 30 אני מטופלת בטיפולים אלטרנטיביים מכל מיני סוגים. כל פעם אני מנסה טיפול אחר, כדי לנסות למצוא את הייעוד שלי, מלבד הייעוד שלי כאם. עד לא מזמן למדתי גם קבלה, בקרוב אתחיל סדנת תקשור.

5. ואז מה זה יעשה לך?

ימלא אותי. בתחושה הבסיסית שלי יש חוסר סיפוק גדול ממה שמציעה לנו המציאות כמו שהיא והבנתי דרך לימודי הקבלה שהחיפוש שלי אחרי משהו שמעבר, הוא חיפוש לגיטימי. זה מין שלב טבעי שעוברים ונקרא בקבלה “התעוררות הנקודה שבלב”. אני מחפשת אחרי החיבור לגבוה, מעבר ל – 5 החושים. יש הנאה ושמחה אבל סיפוק מלא עד הסוף אני לא מצליחה להשיג. דרך החיבור הזה אני מקווה שכן ארגיש סיפוק.

6. מה הרווחת בזכות הטיפולים האלטרנטיביים שעשית?

הטיפולים האלטרנטיביים עודדו אותי בין היתר ליצור, והיום הבית שלי מלא בציורים, יותר נכון לקרוא להם עבודות, אני לא פיקאסו… אני מוצאת קשר בין רוחניות לציור המופשט ולכל עבודה בבית שלי יש הסבר רוחני בעיני.

7. מה את מאחלת לנשים ?

אני מאחלת לכל אישה שתשכיל למצוא את הנוסחה הייחודית לה, בתמרון שטוב לה, בין כל התפקידים שלנו. בעיקר שתמצא את המקום לסלוח לעצמה על שאינה מושלמת ושמותר לה לטעות בעודה לומדת…

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים