דף הבית » יום 178, ציפי. צופן דה ציפי

יום 178, ציפי. צופן דה ציפי

כך נפגשנו: איך להתחיל? מה לספר? אני יכולה לנסות ככה:

“אתם לא מאמינים מי יש היום, ציפי! האישה שהתחילה את המהפכה, עוד לפני דפני ליף!”

או ככה:

“כשטיילתי ברומא וראיתי את טום הנקס עומד מטר ממני, הייתי צריכה לצבוט את עצמי, לצאת מההלם, ולהזכיר לעצמי שהוא שם בגלל צילומים לסרט ‘צופן דה וינצ'י’. לעומת זאת, כשציפי הייתה ברומא, היא הייתה צריכה לצבוט את עצמה שאליהו הנביא התגלה לה”.

לא עזבו, אין הקדמה. תקראו .

1. מה את עושה?

ב- 6 שנים האחרונות אני כותבת הודיות. אני יוצרת מציאות דרך המחשבה, וככה שיניתי את חיי. זה התחיל אחרי הגירושין, שמאד התדרדרתי מבחינה כלכלית וכתבתי הודיות על דברים חומריים, שאני רוצה. לאט לאט הדברים האלה התממשו, אלו היו ממש ניסים.

הודיתי גם ברוח. כתבתי שאני מודה לבורא עולם, על שיש לי אומץ להביא אמת לעולם ושאני נושאת את השלום בתוכי וגם הודיות אלו התממשו.

2. מה זאת אומרת, מה התממש?

בגדול זה בדיוק מה שקורה היום ברחוב – כל האהבה והחמלה והשקיפות בכלכלה, כל הדברים האלו, זה מה שאני והשותפה שלי עובדות עליו כבר 3 שנים.

נפגשנו לפני 3 שנים, בה מיסדתי רשת אזרחית של אנשים שנקראת 'משפיע מהלב’. המטרה של הרשת היא לאחד את כל מי שבכדור הארץ ומדבר בשפה החדשה לארץ החדשה. יחד כתבנו ספר שאנחנו ואנשים ברשת הזאת עובדים על פיו.

3. אז אתן הייתן קודם?

היינו קודם בקטע התודעתי והיום זה קורה בפיזי.

4. אתן יצרתן את המחאה?

כל דבר נוצר קודם במחשבה ואח"כ ממומש בפיזי. מה אנחנו עוזרות להרחיב את התודעה של האנשים ולפתוח את הלב, לא רק פה, אלא בכל העולם.

5. איך אתן עושות את זה? איך זה נראה?

צריך להבין את החיבור שלנו. שתינו מתקשרות, כל אחת ברמה אחרת וקיבלנו מסר בו נאמר לנו, ששתינו רקחנו בעבר עשבים, אני הייתי האמא והיא הבת. יחד הצלנו המון אנשים בעבר ועכשיו אנחנו שוב צריכות להציל את היקום ממגפה – מהפחד, דרך האותיות של הספרים שלנו.

6. …?

במסרים שקיבלנו נאמר לנו לנסוע לרומא, לוותיקן, שם קבורים כלי הקודש מחורבן הבית השני. עוד נאמר כי שם תתגלה לנו ישות מאד נעלה ויחד איתה נצא לפעילות.

4 ימים לפני שנסענו קבלנו מסר ממשה רבנו שאמר לי “ציפור יקרה – שם אני לך ביד ימין את דגל השלום, ביד שמאל את האבן הבוהקת להפיץ אור, דרך תדר האותיות, לבניית בית המקדש השלישי”. בית המקדש השלישי הוא בלב.

7. ומה, באמת נסעתן?

נסענו. שם באמת אני מקבלת מסר שכל התיקשורים שלנו צריכים להיות בספרים, צריך למצוא הוצאה לאור, אבל הדבר הגדול היה כשנכנסו לוותיקן. נכנסנו ב 7 בבוקר ובשעה 15.00, קבלנו צמרמורת, ראינו אדום והתגלה לנו אליהו הנביא.

8. אליהו? ההוא מליל הסדר?

כן, הוא בא להגיד לנו שמעכשיו האנרגיה שלו תהיה איתנו ברוח ואנחנו נצא לעולם יחד להביא את בשורת השלום והגאולה. מעכשיו אנחנו כל הזמן מקבלות הוראות לאן ללכת ומה לעשות. כבר היינו חודש בברזיל, ועוד מעט ניסע לדרום אפריקה להתמיר את תודעת העבדות לתודעת שמחה.

9. מה עשיתן בברזיל?

לא הכנו כלום, נאמר לנו רק לנסוע. אליהו הנביא טס עם המרכבה שלו להכין את המסע שלנו. הגענו לשם לבן של חברה ומשם הוא הכיר לנו אנשים שארחו אותנו והכירו לנו עוד אנשים, וככה טיילנו בכל ברזיל.

טיילנו, ראינו נופים, נסענו, ובכל מקום עשינו עבודה אנרגטית בתודעה. מספיק שאנחנו חושבות על משהו והאנרגיה עוברת, זה מספיק.

10. תגידי מה אנשים מסביב אומרים לך כשאת מספרת את זה?

תראי יש אנשים שממש מתלהבים ויש שחושבים שהתחרפנו, שאני מנותקת מהמציאות. מי שמוכן, מאד קשוב – עובד עם החומרים, זו עבודה יום יומית. מי שנבהל, לא מאמין  – כי הוא לא יודע.

במשפחה, הבנות הגדולות שלי פחות מאמינות ויותר מכבדות. לעומתן הבנות הצעירות שלי, עובדות עם הספר שלנו. הנה הבת שלי התגייסה שבוע שעבר וקיבלה מסר מאליהו הנביא וממש התרגשה מזה.

11. את מרגישה ש'נבחרת’?

לא. אני אחת משליחי האור שעובדים וממושמעים להוראות מעולם מלמעלה. לכל אחד יש את התחום שלו. יש לי חברה שנסעה עכשיו לניו זילנד לעשות שם עבודה עם האדמה.

12. מה הפרשנות שלך למה שקורה עכשיו בארץ?

הנשמות כאן, במיוחד של הצעירים, נמצאות בתודעה רחבה ויוצאות סוף סוף לדרוש את החופש. זה קרה במצרים ובלוב זה יקרה גם פה. כולנו נהיה אחד ואין דתות! זו הדרך לאחדות. זה ייקח 60 שנה, אבל לאט לאט נתחבר לגן עדן. לא יהיה עצב ולא יהיה דיכאון וכעסים, ונהיה רק בחמלה, זה הגן עדן האמיתי.

ציפי ענבל ליאור.

>  משפיע מהלב, הפייסבוק  <

 

 

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים