דף הבית » יום 71, ציפורה. OMG.

יום 71, ציפורה. OMG.

כך נפגשנו: ציפורה צחקה ששמעה שאני רוצה לראיין אותה. ‘את לא יודעת אל מי התקשרת’ היא אמרה. אמרה וצדקה.

יש את הראיונות האלה, שאחרי משפט אני אומרת 'וואו’, אח"כ מגיע עוד משפט, ויש עוד 'וואו’. עם ציפורה בערך כל הראיון היה מלא ב'וואים’ בלתי נשלטים שלי. תכניסו לזה את הכריזמה הנוטפת, הצחוק שנכנס לכל משפט, מתובל בחצאי משפטים באנגלית, ושבכלל תפסתי אותה באתנחתא מלוס אנג'לס –  ותביאו לי מים! האמת גם לכם, אתם גם תצטרכו.

1. שאלה ראשונה – האמת שאין, ציפורה ישר אמרה לי:

אני חיה את העתיד ולא את העבר. אני חיה עם תכלית, ויוצרת את העתיד שאני רוצה כבר בהווה, ולכן ההווה שלי הוא מאד שמח. future is the present.

אם למשל אני יודעת שאני מחר טסה להוואי, אז איך נראה ההווה שלי? אני קונה בגד ים, מסדרת את השיער, מארגנת מזוודות ובעיקר אני מאד מבסוטית היום, בהווה.

2. איזה עתיד יצרת לך? (–מפה, זה השלב של המים–)

אני תכף בת 62 וחיה חיים כאילו אני בת 20. כל החברות שלי בנות 20-30, בגילי כמעט אין לי חברות. אני נשואה לגבר שצעיר ממני ב – 24 שנה, חתיך לא נורמלי שדומה לג'ורג’ קלוני, הוא מאד מצליח, אבל תזכרי שמאחורי כל גבר עומדת אישה..

3. (–אני מעכלת לאט, אבל מעכלת – ) רגע, מתי הכרתם?

כשהוא היה בן 21 ואני בת 45. כולם אמרו שזה לא יחזיק אבל הנה אנחנו נשואים כבר 14 שנה יחד, יש לנו תאומות בנות 5 שנולדו מהבטן שלי. לי כבר היו ילדים, אלו נישואים רביעיים שלי..

4. מה, כמה??

יש לי ארבעה בעלים והם חברים טובים מאד. אגב, כולם היו יותר צעירים ממני, חוץ מהראשון.. הבעל הראשון הוא החבר הכי טוב של הבעל הרביעי שלי.  מכל גבר יש לי ילד, מהבעל הנוכחי קיבלתי תאומות. יש לי 5 ילדים סך הכל, הגדול בן 41 וחצי.

5. שזה יותר גדול מבעלך?

כן, בעלי בן 38

(–ואתם חשבתם ששמעתם הכל.. ממשיכים–)

6. מאיפה יש לך כח? מאיפה האנרגיה?

עשיתי את הפורום של לנדמרק לפני 14 שנה וזה מאד השפיע על החיים שלי. לכן חזרתי בתשובה. האמת שזה הגיע מבעלי, הוא רצה ללכת. לי יש ראש פתוח להצעות, אני לא חושבת שמה שאני יודעת, זה מה הכי טוב וזה כל מה שצריך לדעת. הידע והחכמה זה אינסוף. אני מחפשת אמת !

7. מה זו אמת?

לפי התורה אני יודעת שיש רק דבר אחד. מה שהיה ויהיה. האמת לא צריכה אוהדים. אפילו אם 9 אנשים אומרים משהו אחד ואיש אחד אומר אחרת, זה לא אומר כלום.

8. בגלל שחיפשת אמת, התחתנת 4 פעמים?

אני מאד אמיצה ואמיתית, לכן לא נשארתי,  התגרשתי. זו לא הייתה אשמתם ולא אשמתי. זה פשוט העניין החומרי.

9. תסבירי

לכל דבר חומרי בחיים יש התחלה, אמצע וסוף. יום אחד נולדת ויום אחד תמותי. יום האוטו יתקלקל, השמלה תקרע, הנעלים יתבלו אבל הנשמה היא נצחית, רוחנית. זה מה שהיה חסר לי.

ההתעסקות בחומר לא מרוממת. כמה זה נמשך? אז אני ואתה שוב הולכים לעוד סרט, לעוד טיול, קונים עוד אוטו, כמה זמן זה נמשך?? ברגע שאת רוצה לגדול ולבנות, את צריכה רוח.  לכן התרגשתי 3 פעמים. לא הייתה רוח, רק עם בעלי הנוכחי יש.

10. החיים לפני הפורום היו רק חומר?

חומר ורק אני ואני. בגדתי בבעלי הראשון, וגם בשני, כי חייתי את החומריות. הפוקוס שלי היה בי. היום אני כל הזמן אומרת אתם רוצים חיים שמחים? תתעסקו בלעזור לאחרים, כל הזמן לחשוב אולי השכנה צריכה עזרה, אולי המשפחה, וגם אל תאכלי סוכר!

11. מה? למה?

כי זה מביא ל 20 דקות של אפ, ואח"כ דיפרסיה! אני אוכלת מאד בריא ומקפידה על זה גם עם המטופלים שלי. אני קואצ'רית ועובדת עם איתם על 3 אספקטים: ספיריט מיינד ובודי, וזה חלק חשוב מאד, אל תאכלי סוכר!

(– היינו ממשיכות אבל ציפורה רצה להביא את הילדות –)

אל תפספסו שום מסע!
הרשמו לעדכונים